Katalog firm

Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie internetowej znaleźć możecie poszczególne namiary do naszej firmy, jak również adres stacjonarny naszego warsztatu.

Części do maszyn budowlanych

Zachęcamy do zakupu części do maszyn budowlanych. W naszej firmie znajdziecie Państwo ich bardzo szeroki wybór. Oferujemy części do maszyn budowlanych różnych producentów i to nie tylko do najnowszych maszyn, ale też do tych, które są nieco starsze. Sprzedajemy jakość.
U nas nie znajdziecie Państwo części produkowanych przez mało znane firmy czy części złej jakości. Doskonale wiemy, że tego rodzaju maszyny to narzędzia pracy a każdy przestój z powodu ich usterek może przyczyniać się do strat finansowych. Sprzedając tylko najlepsze części, minimalizujemy to ryzyko.
Działamy w Łodzi i okolicach, zapraszamy więc klientów z tego rejonu. W naszej firmie znajdziecie Państwo także profesjonalny serwis maszyn i urządzeń. Jeśli nie chcecie lub nie możecie naprawiać maszyn samodzielnie, zrobimy to za Was, szybko i profesjonalnie. Co ważne, oferujemy również usługi serwisu mobilnego. Jeśli uszkodzona maszyna jest trudna do dostarczenia do naszego serwisu, przyjeżdżamy na miejsce awarii i tam usuwamy usterkę. Warto korzystać z naszych usług.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścic...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi...