Katalog firm

Kategorie


Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie internetowej znaleźć możecie poszczególne namiary do naszej firmy, jak również adres stacjonarny naszego warsztatu.

Regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych

Firma Durban działa na terenie Wierzch, Łodzi, a także województwa łódzkiego i nie tylko. Oferuje naprawę maszyn budowlanych, stosowanych m.in. przy przebudowach dróg i wykonywaniu wykopów pod fundamenty obiektów mieszkaniowych i handlowych.
Durban wykona stacjonarnie i z dojazdem na miejsce nawet tak specjalistyczne prace naprawcze, jak regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych. Bez ich zdolności przetwarzania energii mechanicznej silnika na ciśnienie, nie działają żurawie hydrauliczne, wywrotki czy ładowarki. Dlatego regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych to tańszy sposób na uzyskanie sprawności tej istotnej części maszyn budowlanych i uniknięcie zakupów nowej pompy, gdy stara wykaże znaczne zużycie tłoków lub zatarcie wskutek przegrzania.
Warto zlecić tę precyzyjną czynność fachowcom z firmy Durban, aby po starannej regeneracji odzyskać pompę hydrauliczną w idealnym stanie, jak nową. I w ten sposób uniknąć przestojów na placu budowy, rosnących kosztów i groźby obowiązku płacenia kar umownych.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścic...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi...