Katalog firm

Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie internetowej znaleźć możecie poszczególne namiary do naszej firmy, jak również adres stacjonarny naszego warsztatu.

Serwis Manitou

Strona internetowa http://durban.pl należy do firmy Durban, która oferuje naprawy maszyn budowlanych oraz drogowych i istnieje na rynku od roku 2007. Na stronie internetowej można znaleźć informacje o firmie oraz listę usług wykonywanych przez nią. Jedną z wielu usług jest serwis Manitou produkujący sprzęt rolniczy budowlany, komunalny. Serwis Manitou w naszej firmie składa się z wykwalifikowanej kadry i oferuje szybkie oraz fachowe wykonanie usługi dotyczących napraw maszyn Manitou. Na stronie znajdują się informacje, skąd pobieramy części oraz jakiej firmy części posiadamy. Dowiedz się więcej na stronie https://durban.pl/czesci-manitou/.
Strona internetowa http://durban.pl zawiera spis usług jakie wykonuje nasz serwis, są nimi np: diagnostyka maszyn a także sprzedaż części zamiennych lub oryginalnych różnych znanych firm.
Na stronie firmy można znaleźć formularz, przez który można się kontaktować z firmą, a także kontakt do poszczególnych działów oraz serwisu, jak i również dokładny adres z dołączoną mapą dojazdu. Strona posiada również zdjęcia maszyn oraz części do nich.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi...

AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścic...