Katalog firm

Sowa

Naszą ofertę kierujemy do osób zainteresowanych energooszczędnymi rozwiązaniami w zakresie ogrzewania, klimatyzacji i wielu innych instalacji. Firma Sowa proponuje Klientom z województwa łódzkiego wykonanie profesjonalnych systemów ogrzewania, kolektorów słonecznych, pomp ciepła i nie tylko. Po szczegóły zapraszamy na stronę!

Montowanie klimatyzacji

Jeżeli Twoim problemem jest montaż klimatyzacji Łódź, nasza firma z pewnością Ci pomoże. Działalność pojawiła się na rynku ponad 10 lat temu, także w żadnym wypadku nie można powiedzieć, że brakuje nam doświadczenia. Warto też od razu coś podkreślić, aby wyjaśnić ewentualne niejasności — firma została oficjalnie wyodrębniona w 2011 roku.
Misja działalności to całkowite usatysfakcjonowanie klienta przy zachowaniu możliwie najwyższych standardów. Poza tym dobrze też mieć świadomość, iż warunki podczas instalacji klimatyzacji nie powinny stanowić kłopotu. Co więcej, to samo dotyczy też samej procedury projektowania i budowy całego systemu. Jeśli chodzi o czas, można powiedzieć o kolejnej zalecie — działalność nie jest czasochłonna.
Warto jeszcze na koniec powiedzieć, że klimatyzacja jest tylko niewielkim obszarem działalności naszej firmy. W ofercie są także choćby pompy ciepła, kolektory słoneczne, piece, czy odkurzacze centralne. Pełną ofertę udostępniliśmy na swojej stronie internetowej (dobrze zaznaczyć, że nie brakuje na niej też danych kontaktowych).

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Inteligentne domy zapewniają bezpieczeństwo i wysoki komfort. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii w zakresie monitoringu, wentylacji, klimatyzacji, alarmów i innych instalacji podnosimy jako...