Katalog firm

Safilin

Safilin zaprasza do tego, aby poznać aktualne oferty pracy. Są one skierowane do tych wszystkich osób, które aktualnie są bezrobotne, jak również do tych osób, jakie planują pracę zmienić na lepsze. Dbamy o wszystkie osoby, jakie są zatrudnione u nas, zawsze oferując uczciwą umowę o pracę. Warto nam zaufać.

Praca

Safilin to firma, która została założona w 1778 roku. Już w 1922 roku udało jej się uzyskać miano największego producenta lnu w Europie, co było efektem włożonej ciężkiej pracy wielu osób. Od parudziesięciu lat do tego grona dołączają również Polacy.
Dwie fabryki Safilin prężnie działają w Miłakowie oraz Szczytnie i tym samym zapewniają chętnym liczne ciekawe oferty pracy. Co ciekawe są to oferty dosłownie dla każdego. Tutaj nie ma rozgraniczenia na płeć, wiek czy wykształcenie. Każdy, kto chce mieć realny wpływ na dalszy rozwój branży włókienniczej, a jednocześnie chce działać w firmie, która szanuje swoich pracowników i dba o ekologię, sam powinien zajrzeć na stronę Safilin i zgłosić się do procesu rekrutacji. Więcej dowiesz się odwiedzając naszą stronę http://kariera.safilin.pl/.
Na stronie firmy można znaleźć szczegółowe informacje na temat jej struktury, sposobu działania oraz historii. Praca w Szczytnie może być powiązana z działem IT, finansami, logistyką, ale też i samą produkcją bądź działem związanym z jakością. Na stronie firmy pojawia się też specjalna oddzielna zakładka opisująca wszystkie dostępne programy rekrutacyjne.

Kontakt

Ulica: Lniana 1

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://kariera.safilin.pl/

E-mail: info@safilin.pl

Tel.: 896232700


Podobne firmy

A-AAron

AAron to podmiot gospodarczy, ukierunkowany na obsługę różnych wiar wyznaniowych w zakresie organizacji pogrzebów i międzynarodowych transportów zwłok. W swojej ofercie posiada m. in. szeroki wybór tr...