Katalog firm

A-AAron

AAron to podmiot gospodarczy, ukierunkowany na obsługę różnych wiar wyznaniowych w zakresie organizacji pogrzebów i międzynarodowych transportów zwłok. W swojej ofercie posiada m. in. szeroki wybór trumien i urn, oprawę fotograficzną i muzyczną ceremonii pogrzebowej oraz kremacje i ekshumacje ciał zmarłych.

Pogrzeby

Kompleksowe usługi pogrzebowe Katowice świadczone przez przedsiębiorstwo AARON dedykowane są do klientów każdej wiary. Profesjonalny zakład pogrzebowy przygotuje dla Państwa uroczystość pogrzebową, a także załatwi niezbędne formalności. Jest to duże ułatwienie w ciężkich chwilach, gdy nie mamy czasu na planowanie spraw, takich jak np. oprawa muzyczna, dobór kwiatów i wiązanek pogrzebowych, czy też zakup tablic.
Wszystko zostanie załatwione przez odpowiedzialnych i doświadczonych pracowników. Jest to gwarancja tego, że ostatni podróż zmarłego przebiegnie uroczyście i bezproblemowo. Jakość świadczonych usług znajduje się na najwyższym poziomie. Klient może liczyć nie tylko na skuteczną pomoc, ale również korzystne ceny i dogodne warunki współpracy.
Usługi bezpłatne to m.in. całodobowy transport zwłok, przygotowanie oprawy muzycznej uroczystości, dostarczenie kolorowych tablic, natychmiastowa wypłata zasiłku pogrzebowego. Do usług dodatkowo płatnych należy m.in. kremacja i ekshumacja zwłok, przygotowanie zmarłego do pochówku, transport żałobników.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Safilin

Safilin zaprasza do tego, aby poznać aktualne oferty pracy. Są one skierowane do tych wszystkich osób, które aktualnie są bezrobotne, jak również do tych osób, jakie planują pracę zmienić na lepsze. D...