Katalog firm

A-AAron

AAron to podmiot gospodarczy, ukierunkowany na obsługę różnych wiar wyznaniowych w zakresie organizacji pogrzebów i międzynarodowych transportów zwłok. W swojej ofercie posiada m. in. szeroki wybór trumien i urn, oprawę fotograficzną i muzyczną ceremonii pogrzebowej oraz kremacje i ekshumacje ciał zmarłych.

Pogrzeby

Kompleksowe usługi pogrzebowe Katowice świadczone przez przedsiębiorstwo AARON dedykowane są do klientów każdej wiary. Profesjonalny zakład pogrzebowy przygotuje dla Państwa uroczystość pogrzebową, a także załatwi niezbędne formalności. Jest to duże ułatwienie w ciężkich chwilach, gdy nie mamy czasu na planowanie spraw, takich jak np. oprawa muzyczna, dobór kwiatów i wiązanek pogrzebowych, czy też zakup tablic.
Wszystko zostanie załatwione przez odpowiedzialnych i doświadczonych pracowników. Jest to gwarancja tego, że ostatni podróż zmarłego przebiegnie uroczyście i bezproblemowo. Jakość świadczonych usług znajduje się na najwyższym poziomie. Klient może liczyć nie tylko na skuteczną pomoc, ale również korzystne ceny i dogodne warunki współpracy.
Usługi bezpłatne to m.in. całodobowy transport zwłok, przygotowanie oprawy muzycznej uroczystości, dostarczenie kolorowych tablic, natychmiastowa wypłata zasiłku pogrzebowego. Do usług dodatkowo płatnych należy m.in. kremacja i ekshumacja zwłok, przygotowanie zmarłego do pochówku, transport żałobników.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Nazywam się Tomasz Cichocki i jestem w stanie poprowadzić każdą imprezę, którą będziecie tylko chcieli. DJ na wesele, na imprezy firmowe, na imprezy okolicznościowe oraz inne spotkania - zjawię się ws...