Katalog firm

Kategorie


Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie internetowej znaleźć możecie poszczególne namiary do naszej firmy, jak również adres stacjonarny naszego warsztatu.

Części do maszyn JCB

Naprawa maszyn budowlanych to nasza specjalność. Zajmujemy się tym od lat i można powiedzieć, że o maszynach budowlanych wiemy wszystko. Doskonale znamy specyfikę naszej branży i wiemy, iż dla naszego klienta liczy się nie tylko jakość, ale również czas. Dlatego oferujemy profesjonalną i szybką naprawę każdej maszyny budowlanej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie będziesz mieć długiego przestoju na placu budowy.
W naszej ofercie znajdują się również oryginalne części do maszyn budowlanych. U nas bez problemu znajdziesz części JCB pasujące do Twojej maszyny. Dzięki posiadaniu części możemy szybko naprawić Twoją maszynę nawet wtedy, gdy konieczna będzie wymiana jakiegoś elementu.
Pozwól nam zająć się Twoimi maszynami budowlanymi, a nie będziesz musiał się o nie martwić. Jeśli będą regularnie serwisowane i naprawiane, to znacznie zmniejsza się ryzyko ich awaryjności. Wystarczy o nie dbać w odpowiedni sposób i będą długo Tobie służyć. My wiemy jak to zrobić i oferujemy Tobie swoje usługi!

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi...

AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścic...