Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Firma Ład z Łodzi zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Jeżeli chcecie zadbać o swój ogród, czy też większe tereny zielone, to śmiało możecie się z nami skontaktować. Już od wielu lat świadczymy usługi ogrodnicze na terenie miasta oraz w ich okolicach. Zawsze oferujemy Wam niskie stawki oraz wysoką jakość obsługi.

Ogrodnictwo

Samodzielna opieka nad ogródkiem wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka, dlatego też warto skorzystać z fachowej pomocy doświadczonych ogrodników. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele osób ma duży problem, aby utrzymać swój ogródek w idealnym stanie, dlatego też oferujemy profesjonalne usługi ogrodnicze Łódź od a do z.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu stałych klientów, którzy często do nas powracają, aby po raz kolejny skorzystać z naszych kompleksowych usług. Posiadamy nowoczesny sprzęt i bardzo duże doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń.
Nasza oferta usługowa to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które chcą mieć piękny ogród, ale niestety nie mają czasu albo odpowiednich umiejętności, aby samodzielnie się nim zaopiekować.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357