Katalog firm

Kategorie


Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie internetowej znaleźć możecie poszczególne namiary do naszej firmy, jak również adres stacjonarny naszego warsztatu.

Serwis maszyn budowlanych

Ze względu na swoje wysokie ceny, maszyny budowlane rzadko są wymieniane na nowe. Zamiast tego celem jest jak najszybsza naprawa oraz regularne remonty, które umożliwiają ich dalsze funkcjonowanie.
Serwis maszyn budowlanych Durban cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony swoich klientów już od 2007 roku. Jest to firma, która oferuje kompleksową obsługę w zakresie naprawy lub remontu maszyn budowlanych oraz rolniczych, a także hydrauliki siłowej. Durban od początku stawiało na to, aby każdy klient był zadowolony z podjętej współpracy. Dlatego też wszystkie zlecenia wykonuje w wyznaczonym terminie. W razie awarii, pracownicy są gotowi podjechać do klienta i dokonać podstawowej diagnostyki na miejscu. Gdy jest to konieczne, zabiorą maszynę do warsztatu stacjonarnego i tam rozpoczną całą naprawę.
Wszystko to sprawia, że Durban to z całą pewnością najlepszy serwis maszyn budowlanych jaki funkcjonuje na polskim rynku. Każda firma budowlana powinna skorzystać z jego usług gdy chodzi o naprawę maszyn.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi...

AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścic...