Katalog firm

Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie internetowej znaleźć możecie poszczególne namiary do naszej firmy, jak również adres stacjonarny naszego warsztatu.

Hydraulika siłowa

Firma Durban istnieje od 2007 roku. Główną naszą działalnością jest kompleksowa naprawa maszyn budowlanych oraz hydraulika siłowa. Od początku swojej działalności zajmujemy się również sprzedażą części do maszyn budowlanych.
Jeżeli zaczniesz z nami współpracować, to w każdej chwili możesz liczyć na profesjonalny serwis Twoich maszyn. W naszej ofercie posiadamy nawet mobilny serwis, który już nie raz pomógł wielu przedsiębiorcom budowlanym.
Nieważne jakie maszyny budowlane posiadasz. Jesteśmy przekonani, że nasz profesjonalny zespół poradzi sobie z każdym typem maszyny. Posiadamy nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również zaawansowany technologicznie sprzęt, który pomaga nam w pracy. Dzięki temu jesteśmy dokładniejsi i możemy szybciej zlokalizować usterkę.
Działamy szybko, ale sprawnie i rzetelnie. Dbamy o maszyny naszych klientów, ponieważ wiemy, że każda awaria może doprowadzić do dużych strat. Nie chcemy tego i zawsze staramy się pomóc, żeby klient mógł ukończyć swój projekt w terminie.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi...

AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścic...