Katalog firm

Kategorie


Orthovision

Zlokalizowana w Warszawie klinika Orthovision kieruje swoją ofertę do pacjentów oczekujących profesjonalnej opieki medycznej z zakresu ortodoncji i stomatologii. Posiada nowoczesny sprzęt i korzysta z wysokiej jakości materiałów. Zatrudnia wykwalifikowany personel. Oferuje leczenie dentystyczne i ortodontyczne w miłej atmosferze.

Chirurgia stomatologiczna

Dowiedziałeś się, że będzie Tobie potrzeba chirurgiczna ekstrakcja zęba i szukasz odpowiedniego stomatologa, który zrobi to skutecznie oraz bezboleśnie? A może rekonstrukcję ubytków kostnych lub chcesz skorzystać z innowacyjnych zabiegów leczniczych zębów i dziąseł? Wszystko to jesteśmy wstanie Tobie zaoferować. Nasza chirurgia stomatologiczna Warszawa Żoliborz korzysta z najnowszych technik leczenia oraz najlepszych materiałów.
W naszych gabinetach pacjenci mogą czuć się pewnie oraz bezpiecznie. Dbamy o każdy szczegół i wszystkie zabiegi przeprowadzane są w odpowiednich warunkach. Przychodząc do nas przekonasz się osobiście, że zmieniamy stereotypy związane z wizytą u dentysty. U nas już po wejściu poczujesz, iż wizyta u stomatologa może być przyjemna.
Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży i sprawiamy, że mnóstwo osób może cieszyć się pięknym uśmiechem. U nas panuje przyjemna atmosfera, która pozwala pacjentom zrelaksować się. Nigdzie nie znajdziesz lepszego chirurga stomatologicznego, więc skontaktuj się z nami już teraz.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364