Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi w naczepach i nie tylko. Ofertę kieruje zarówno do kierowców z Polski, jak i z Niemiec, Belgii i innych państw Europy Zachodniej.

Naprawa ciężarówek

Twoja flota ciężarówek jeździ po takich krajach jak Niemcy, Francja czy Holandia? A może jeździsz z towarem po innych krajach Europy Zachodniej?
Jeżeli działasz w tej branży, to wiesz jak ważna jest szybka i dobra naprawa ciężarówek. My Tobie jesteśmy w stanie to zagwarantować i nie ma dla nas znaczenia w jakim kraju znajduje się aktualnie Twoja ciężarówka. Nasi mobilni mechanicy są wstanie szybko dojechać praktycznie w każde miejsce znajdujące się na terenie Europy Zachodniej. Dzięki temu możesz liczyć na szybką pomoc i nie musisz korzystać z zachodnich serwisów, które przeważnie są o wiele droższe.
Oferujemy Tobie profesjonalną i szybką pomoc. Nasz serwis mobilny jest dostępny przez całą dobę. W każdej chwili możesz do nas zadzwonić i powiedzieć jakiej pomocy potrzebujesz. Doświadczeni mechanicy wiele usterek są wstanie zdiagnozować przez telefon i dzięki temu praca na miejscu jest znacznie szybsza.
Sprawdź naszą firmę i przekonaj się sam dlaczego tak wiele osób już nam zaufało! Dołącz do tych, którzy zawsze mogą liczyć na naszą pomoc!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie i...

AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścic...