Katalog firm

Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie internetowej znaleźć możecie poszczególne namiary do naszej firmy, jak również adres stacjonarny naszego warsztatu.

Części Caterpillar

Ta amerykańska firma od lat zajmuje jedną z głównych pozycji w produkcji różnych urządzeń i części Caterpillar. W ofercie posiada maszyny budowlane i kopalniane, silniki wysokoprężne, turbiny przemysłowe. . Każda z części Caterpillar to dobrze zaprojektowany trybik nowoczesnego urządzenia.
Caterpillar to zarówno technologie silnikowe, układy monitorujące wewnątrz kabiny, jak i zarządzanie stanem maszyny. Taka kompleksowość wymaga użycia tylko sprawdzonych części i podzespołów – oryginalnych lub dostarczanych przez renomowanych producentów. Części Caterpillar, które mamy w ofercie są niezawodne i zadowolą każdego klienta. Jak powszechnie wiadomo przy wszelkich usterkach na placu budowy najbardziej istotny jest czas naprawy potrzebny do przywrócenia pełnej sprawności.
W naszym magazynie posiadamy większość części do maszyn budowlanych Caterpillar, co pomaga w tym, aby wymiana zużytego elementu ograniczona została do minimum. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, polecamy również regularne przeglądy techniczne i części Caterpillar.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi...

AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścic...