Katalog firm

ARM

W poszukiwaniu drzwi zewnętrznych warto zwrócić szczególną uwagę na system zabezpieczeń. Nasza firma ARM oferuje drzwi wejściowe renomowanych producentów, posiadające liczne certyfikaty. Dokonując zakupu drzwi w naszej firmie, oferujemy szybki montaż w przystępnej cenie.

Okna

Nasza firma od lat specjalizuje się w sprzedaży i montowaniu okien, drzwi, a także rolet i żaluzji. Okna Elbląg stworzone mogą być zarówno z drewna jak i z aluminium oraz z tworzywa sztucznego.
Korzyści wynikające z wyboru naszych okien są ogromne. Przede wszystkim mogą Państwo zainwestować w solidne okna, odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki dużej ilości szyb okno może zatrzymywać ciepło w pomieszczeniu, a tym samym oszczędzamy na ogrzewaniu. Oczywiście wielkość okna dostosowywana jest do wymagań klienta. Właściwości izolacyjne dodatkowo poprawia się poprzez zastosowanie szczelnej ramy, w której montuje się specjalne nawiewniki.
Odpowiednie osadzenie okna jest niezwykle istotne, Wokół ramy powinniśmy zastosować izolację na przykład w postaci wełny mineralnej, ponieważ ta przestrzeń jest szczególnie podatna na wychłodzenie. Nasza firma proponuje atrakcyjną cenę okna wraz z opcją montażu, dzięki czemu nie będziemy musieli szukać odpowiednich fachowców i zaoszczędzimy czas.

Kontakt

Ulica: Malborska

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://armelblag.eu/

E-mail: arm007@wp.pl

Tel.: 513-135-283