Katalog firm

Sowa

Naszą ofertę kierujemy do osób zainteresowanych energooszczędnymi rozwiązaniami w zakresie ogrzewania, klimatyzacji i wielu innych instalacji. Firma Sowa proponuje Klientom z województwa łódzkiego wykonanie profesjonalnych systemów ogrzewania, kolektorów słonecznych, pomp ciepła i nie tylko. Po szczegóły zapraszamy na stronę!

Docieplenie poddasza

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem i montażem instalacji grzewczej, wentylacyjnej, wodno-kanalizacyjnej, klimatyzacji. Oferujemy piece, pompy ciepła, rekuperatory, odkurzacze centralne. Wśród naszych usług znajduje się również ocieplanie poddasza Łódź.
W celu docieplenia poddasza stosujemy nowoczesną metodę wdmuchiwania celulozy. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż tradycyjne ocieplanie tylko za pomocą wełny szklanej. Wdmuchiwanie celulozy odbywa się przy wykorzystaniu specjalnie przystosowanych agregatów. Na początku wsypuje się do nich zgranulowaną celulozę oraz wełnę szklaną. Następnie, przy pomocy specjalnej rury wdmuchuje się mieszankę w odpowiednie miejsca do uzyskania pożądanej grubości. Zaletą tej metody jest to, że granulat celulozowy jest odporny na grzyby domowe, pleśń, a oprócz tego jest ognioodporny.
Nasze ocieplanie poddasza jest skuteczną i nowoczesną metodą zatrzymania w domu bezcennego ciepła. A do tego ma też właściwości wygłuszające.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Inteligentne domy zapewniają bezpieczeństwo i wysoki komfort. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii w zakresie monitoringu, wentylacji, klimatyzacji, alarmów i innych instalacji podnosimy jako...