Katalog firm

Safilin

Safilin zaprasza do tego, aby poznać aktualne oferty pracy. Są one skierowane do tych wszystkich osób, które aktualnie są bezrobotne, jak również do tych osób, jakie planują pracę zmienić na lepsze. Dbamy o wszystkie osoby, jakie są zatrudnione u nas, zawsze oferując uczciwą umowę o pracę. Warto nam zaufać.

Safilin

Jeżeli praca w przędzalni lnu i konopi jest dla Ciebie ciekawa, może warto zwrócić uwagę na to, co oferuje firma Safilin Szczytno? Możemy mówić o działaniach, które trwają od 1778 roku. Co za tym idzie, mamy do czynienia z niezwykle piękną historią, która cały czas ma swój dalszy ciąg. Gdyby kogoś interesowała krótka charakterystyka działalności, na pewno należy spojrzeć na doświadczenie, doskonałość, tradycję, innowacje i koncentrację na środowisku.
Firma potrzebuje solidnych pracowników produkcyjnych, technicznych i administracyjnych. Doświadczenie rzecz jasna ma niemałe znaczenie, ale wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że wiele lat na rynku to niejedyny istotny atut. Co za tym idzie, najważniejsze jest zaangażowanie połączone z otwartością na współpracę. Oczywiście zainteresowani mogą być pewni korzystnych warunków zatrudnienia. Warte zapamiętania jest też to, że należy przez to rozumieć choćby dodatkowe benefity (dofinansowanie, pakiety socjalne i premie).
Wszelkie szczegóły możesz znaleźć na stronie działalności.

Kontakt

Ulica: Lniana 1

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://kariera.safilin.pl/

E-mail: info@safilin.pl

Tel.: 896232700


Podobne firmy

A-AAron

AAron to podmiot gospodarczy, ukierunkowany na obsługę różnych wiar wyznaniowych w zakresie organizacji pogrzebów i międzynarodowych transportów zwłok. W swojej ofercie posiada m. in. szeroki wybór tr...