Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi w naczepach i nie tylko. Ofertę kieruje zarówno do kierowców z Polski, jak i z Niemiec, Belgii i innych państw Europy Zachodniej.

Holownik TIR

Na drogach zdarzają się różne sytuacje. Samochody ciężarowe tak samo ulegają wypadkom, jak i samochody osobowe. Jednak ciężarówki jest trudniej naprawić oraz ustabilizować w taki sposób, żeby móc je holować. Nie każda firma potrafi zająć się holowaniem samochodu ciężarowego. My zapewniamy holownik TIR, który pomoże Tobie w każdej sytuacji. O całej ofercie dowiedz się odwiedzając naszą stronę https://www.naprawatir24.pl/holownik-tir.
Od lat pomagamy przedsiębiorcom, którzy mają własną flotę ciężarówek. Wiemy jak działa ta branża i dlatego dostosowaliśmy nasze usługi do potrzeb klienta. Działamy szybko, sprawnie oraz profesjonalnie. Nasze usługi świadczymy w krajach należących do Europy Zachodniej. Dla nas nie ma znaczenia, w którym kraju Twoja ciężarówka uległa wypadkowi. Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację i zawsze możemy pomóc. Nasz zespół pracuje przez całą dobę, żeby nasi klienci mogli w każdej chwili skorzystać z naszych usług.
Zajmujemy się nie tylko holowaniem samochodów ciężarowych, ale również ich naprawą. Zapoznaj się z naszą ofertą i zapisz sobie nasz numer, żeby w razie wypadku wiedzieć po kogo zadzwonić.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie i...

AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścic...