Katalog firm

Orthovision

Zlokalizowana w Warszawie klinika Orthovision kieruje swoją ofertę do pacjentów oczekujących profesjonalnej opieki medycznej z zakresu ortodoncji i stomatologii. Posiada nowoczesny sprzęt i korzysta z wysokiej jakości materiałów. Zatrudnia wykwalifikowany personel. Oferuje leczenie dentystyczne i ortodontyczne w miłej atmosferze.

Wybielanie zębów

Dbasz o swoje zęby i starasz się regularnie odwiedzać stomatologa? Codziennie używasz dobrej pasty do zębów i myjesz nią zęby zgodnie z dobrymi zasadami? Robisz to wszystko, a jednak nie jesteś zadowolony ze swojego uśmiechu? A pamiętasz o tym, że wybielanie zębów pomaga nie tylko lepiej wyglądać, ale także jest bardzo ważne dla zdrowia Twojego uzębienia?
Jeżeli palisz papierosy i często pijesz kawę, to z całą pewnością wybielanie powinno być dla Ciebie koniecznością. Pamiętaj, że piękny uśmiech, to zdrowy uśmiech i warto dbać o swoje uzębienie. Zapraszamy Ciebie do naszego gabinetu, w którym szybko i skutecznie wybielisz zęby. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie i dbamy o komfort naszych pacjentów, a oferowane przez nas sposoby wybielania zębów znajdziesz na stronie https://www.orthovision.pl/wybielanie-zebow-warszawa-wola/. Dzięki nam przekonasz się, że wizyta u stomatologa może być przyjemna. Nauczymy Ciebie dbać o zęby w odpowiedni sposób i zadbamy o to, żebyś każdego dnia olśniewał cudownie białym uśmiechem!
Zapewniamy przyjemną atmosferę w trakcie wizyty wśród zapachu mięty, która z całą pewnością nie kojarzy się Tobie ze stomatologiem.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364