Katalog firm

Abaco

Biuro rachunkowe Abaco to oferta dla klientów firmowych, pragnących uzyskać sprawną i rzetelną pomoc w zakresie księgowości. Świadczymy usługi ewidencji, rozliczania oraz doradztwa w zakresie rachunkowości. Oferujemy korzystne stawki oraz gwarantujemy zawsze uczciwe i terminowe wywiązanie się z obowiązków.

Księgowość

Prowadzisz biznes? Potrzebujesz zaufanego i co ważne doświadczonego księgowego? Skontaktuj się z naszym biurem. Znajdujemy optymalne rozwiązania, pomagamy obrać strategię podatkową, która zminimalizuje koszty twojego przedsiębiorstwa. Pomożemy twojej firmie w:
• Prowadzeniu ksiąg rachunkowych
• Rozliczeniach organami podatkowymi
• Doradztwie podatkowym
• Prowadzeniu ewidencji płac
• Reprezentowaniu w postępowaniach podatkowych, kontrolnych
• Wszystkich pozostałych usługach księgowych
Skontaktuj się z nami jak teraz, aby umówić się na spotkanie. Rozmawiamy z Klientami zarówno osobiście jak i online, w zależności od preferowanej przez Ciebie opcji! Biuro ma już w swoim portfolio wielu zadowolonych Klientów, którzy razem z nami rozwinęli swój interes. Jesteśmy kompetentni, rozsądni i terminowi! Zapewniamy więcej niż tylko standard a nasze biuro księgowe wspomoże stabilność twojego biznesu i zwiększy jego szanse na współczesnym niezwykle konkurencyjnym runku! Usługi księgowe Łódź – tylko u nas!

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

Ergo Hestia

Mieszkańcu Lublina! Szukasz pełnej ochrony ubezpieczeniowej w swoim mieście? Potrzebujesz wsparcia zaufanego Towarzystwa ubezpieczeniowego w dobrej cenie? Przyjdź do nas! Zajmujemy się zarówno zawiera...