Katalog firm

A-AAron

AAron to podmiot gospodarczy, ukierunkowany na obsługę różnych wiar wyznaniowych w zakresie organizacji pogrzebów i międzynarodowych transportów zwłok. W swojej ofercie posiada m. in. szeroki wybór trumien i urn, oprawę fotograficzną i muzyczną ceremonii pogrzebowej oraz kremacje i ekshumacje ciał zmarłych.

Transport zmarłych

AARON&ZEUS to wyspecjalizowane usługi pogrzebowe świadczone dla osób każdej wiary. Przez kilkanaście lat naszej działalności zdobyliśmy uznanie wśród klientów z Katowic i okolic. Jesteśmy przekonani, że spełnimy również Państwa oczekiwania. Zaplanujemy uroczystość od początku do końca, a także załatwimy wszystkie sprawy formalnie.
Ponadto oferujemy całodobowy i bezpłatny transport zwłok Katowice. Posiadamy specjalistyczne karawany marki Mercedes. Zabieramy zmarłego z domu/szpitala/domu opieki społecznej, a następnie przenosimy go na przystosowanych do tego noszach do karawanu. Ciało przewożone jest do prosektorium i przebywa tam aż do dnia pogrzebu. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi m.in. przygotowanie zmarłego do pochówku, oprawa muzyczna, oprawa florystyczna, kremacja zmarłego, ekshumacja włok i szczątków, a także wiele więcej.
Dodatkowo zadbamy o komfort i obsługę uczestników uroczystości pogrzebowej. Gwarantujemy również niezawodne samochody, które przewiozą żałobników np. z kaplicy na cmentarz.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Safilin

Safilin zaprasza do tego, aby poznać aktualne oferty pracy. Są one skierowane do tych wszystkich osób, które aktualnie są bezrobotne, jak również do tych osób, jakie planują pracę zmienić na lepsze. D...