Katalog firm

A-AAron

AAron to podmiot gospodarczy, ukierunkowany na obsługę różnych wiar wyznaniowych w zakresie organizacji pogrzebów i międzynarodowych transportów zwłok. W swojej ofercie posiada m. in. szeroki wybór trumien i urn, oprawę fotograficzną i muzyczną ceremonii pogrzebowej oraz kremacje i ekshumacje ciał zmarłych.

Transport zmarłych

AARON&ZEUS to wyspecjalizowane usługi pogrzebowe świadczone dla osób każdej wiary. Przez kilkanaście lat naszej działalności zdobyliśmy uznanie wśród klientów z Katowic i okolic. Jesteśmy przekonani, że spełnimy również Państwa oczekiwania. Zaplanujemy uroczystość od początku do końca, a także załatwimy wszystkie sprawy formalnie.
Ponadto oferujemy całodobowy i bezpłatny transport zwłok Katowice. Posiadamy specjalistyczne karawany marki Mercedes. Zabieramy zmarłego z domu/szpitala/domu opieki społecznej, a następnie przenosimy go na przystosowanych do tego noszach do karawanu. Ciało przewożone jest do prosektorium i przebywa tam aż do dnia pogrzebu. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi m.in. przygotowanie zmarłego do pochówku, oprawa muzyczna, oprawa florystyczna, kremacja zmarłego, ekshumacja włok i szczątków, a także wiele więcej.
Dodatkowo zadbamy o komfort i obsługę uczestników uroczystości pogrzebowej. Gwarantujemy również niezawodne samochody, które przewiozą żałobników np. z kaplicy na cmentarz.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Nazywam się Tomasz Cichocki i jestem w stanie poprowadzić każdą imprezę, którą będziecie tylko chcieli. DJ na wesele, na imprezy firmowe, na imprezy okolicznościowe oraz inne spotkania - zjawię się ws...