Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik Psychoterapeuta Łódź - posiadam wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji. Specjalizuje się w leczeniu depresji, lęków, nerwicy, zaburzeń osobowości, zaburzeń adaptacyjnych, chorób otępiennych i innych. Każdy przypadek traktuje w sposób indywidualny. Do każdego pacjenta dopasowuje najskuteczniejsze metody psychoterapii.

Psychoterapia indywidualna

Wiele osób nie radzi sobie z alkoholizmem, uzależnieniem od narkotyków czy hazardu, a nawet walczy samodzielnie z depresja i nerwicą, co niestety nigdy nie przynosi żadnego zamierzonego efektu. Dlatego dla kogoś takiego najlepszym rozwiązaniem w pewnym i adekwatnym do tego momencie jest psychoterapia indywidualna w Łodzi, jako cykl spotkań z udziałem psychoterapeuty które pozwolą nam na zrozumienie zwłaszcza naszego problemu.
Oczywiście psychoterapia indywidualna Łódź to szeroko pojęte spojrzenie i ocena adekwatnego do tego problemu, niejednokrotnie umiejętne jego sklasyfikowanie czy rozwiązanie. Pewnie, że sam psychoterapeuta to osoba jak najbardziej kompetentna do tego aby nam pomóc, jednocześnie posiadająca niezbędne kwalifikacje i predyspozycje by wraz z nami umiejętnie radzić sobie z wieloma problemami, chorobami a nawet uzależnieniami.
Dlatego nie bądźmy zaskoczeni sytuacją, iż coraz częściej psychoterapia indywidualna w Łodzi znajduje co za tym idzie wykorzystanie, a uczestniczenie w niej to coś na co jak najbardziej warto się zdecydować.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Skoro twoje dziecko zmaga się z depresją lub autyzmem, to jak najbardziej wskazane jest aby uczestniczyło w zajęciach terapeutycznych, zwłaszcza takich które oferuje Instytut Terapii Poznawczo-Behawio...