Katalog firm

Vinex Fashion

W hurtowni Vinex Fashion mogą Państwo zaopatrzyć się w wysokiej jakości tkaniny i dzianiny idealne na każdą okazję. Posiadamy w ofercie tkaniny zarówno na wyjątkowe kobiece sukienki, jak i eleganckie garnitury męskie. Zajmujmy się również pikowaniem oraz wykonywaniem nadruków na tkaninach. Nasza hurtownia znajduje się w Rzgowie.

Tkaniny na garnitur

Rozumiemy, że dobry wygląd jest tak samo ważny jak dobre samopoczucie i dlatego w Vinex Fashion staramy się oferować najlepszej jakości tkaniny na garnitury.
Nasza kolekcja obejmuje wszystko, od nowoczesnych i eleganckich po tradycyjne i luksusowe, więc na pewno znajdziesz coś, co pasuje do Twojego wyglądu i stylu. Nasze tkaniny zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i stylu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że spełnisz wszystkie oczekiwania. Niezależnie od tego, czy zakładasz garnitur na spotkanie, rozmowę kwalifikacyjną czy oficjalne wydarzenie, możesz mieć pewność, że nasze tkaniny przetrwają próbę czasu i sprawią, że będziesz wyglądać absolutnie najlepiej. Dowiedz się więcej na naszej stronie https://vinex-fashion.pl/tkaniny-garniturowe/.
Dzięki imponującemu wyborowi kolorów i wzorów do wyboru, możesz być pewien, że znajdziesz coś wyjątkowego, aby Twoje ubrania wyróżniały się z tłumu. Zainwestuj w jakość i styl z Vinex Fashion!

Kontakt

Ulica: Pabianicka 59

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

www: https://vinex-fashion.pl/

E-mail: vinexfashion@gmail.com

Tel.: 505280829