Katalog firm

Jawo

Szukasz ciekawego przepisu na szybki obiad? Zajrzyj na stronę firmy Jawo - producenta mrożonek i dań gotowych. Nasza oferta jest na tyle szeroka, że z pewnością każdy z Państwa znajdzie dla siebie coś, co przypadnie mu do gustu. Polecamy pierogi mrożone, wykonane z najwyższej jakości owoców sezonowych.

Dania mrożone

Chciałbyś jadać smacznie i zdrowo, ale brak czasu sprawia, że Twoim posiłki brakuje zazwyczaj i jednego, i drugiego. Nie musi tak być! Już dziś zadbaj o siebie i wybierz mrożonki Jawo. Dlaczego? Długo by wymieniać. Przede wszystkim nasze dania gotowe to potrawy przygotowywane zawsze według tradycyjnej receptury.
To ona sprawia, że stawiając na produkty Jawo, otrzymujesz posiłki wartościowe, zdrowe i jednocześnie smaczne. No i ich przygotowanie zajmie Ci zaledwie chwilę. Idealne połączenie, prawda? To jednak jeszcze nie wszystko. W Jawo rozumiemy bowiem, że każdego dnia możesz mieć ochotę na zupełnie inne danie. To właśnie dlatego proponujemy Ci tak przebogaty wybór. Tylko od Ciebie zależy, czy dziś skosztujesz wybornych pierogów z mięsem albo ze szpinakiem, czy będziesz zajadał się krokietami z kapustą i grzybami. Jedno jest pewne - każda z naszych potraw od razu przypadnie Ci do gustu.
Skąd to wiemy? Posiłki dla Polaków przygotowujemy już od 25 lat. Ich gusta i wysokie oczekiwania znamy więc doskonale.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28