Katalog firm

Kategorie


AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścicielem może się stać każdy dzięki firmie AMS Car Design. Nie ograniczajmy się tylko do auta, takie folie mogą trafić na normalne okna.

Wymiana szyb samochodowych

Na rynku polskim działa niewiele firm tak profesjonalnych jak firma AMS Car Design. Ta łódzka firma powstała już parę lat temu i od samego początku robi wszystko, aby stać się niekwestionowanym liderem w swojej branży. Jak jej sama nazwa wskazuje, specjalnością firmy są samochody, a dokładniej mówiąc szyby samochodowe.
AMS Car Design zajmuje się zarówno wymianą, jak i montażem nowych szyb samochodowych do praktycznie każdego rodzaju samochodów. Wszystkie szyby, jakie zapewnia AMS Car Design są starannie wyprodukowane przy użyciu najlepszej jakości materiałów i często pochodzą prosto od producentów znanych na całym świecie.
Oprócz sprzedaży i montażu nowych szyb AMS Car Design zajmuje się także wykonywaniem przyciemniania szyb. Zabieg ten nieustannie zyskuje na popularności, gdyż pomaga w poprawie wyglądu samochodu, a także komfortu jazdy. Zatem dla każdego kogo interesują auto szyby Łódź i wyjątkowo różnorodna oferta firma AMS Car Design na pewno spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423


Podobne firmy

Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie i...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi...