Katalog firm

Kategorie


Baas Panel

BAAS-PANEL to uczciwa i godna polecenia firma, która od ponad 10 lat oferuje swoim klientom najlepsze na rynku systemy lekkiej obudowy w bardzo konkurencyjnych cenach. Cały czas się rozwijamy i podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić coraz to większe wymagania naszych klientów.

Drzwi chłodnicze

Firma BAAS-PANEL jest przede wszystkim znana ze swojej szerokiej oferty dotyczącej płyt warstwowych. Jest to wciąż najbardziej podstawowy produkt, sprzedawany w tej firmie. Nie jest jednak jedynym. BAAS-PANEL zapewnia także niezwykle szeroką gamę drzwi chłodniczych do wyboru.
Drzwi chłodnicze muszą być wykonane ze starannie wybranych materiałów, które zapewniają odpowiednią izolację. W BAAS-PANEL klienci mają nie tylko duży wybór, ale także gwarancję wysokiej jakości. W ten sposób możliwe jest zapewnienie, że każdy klient będzie zadowolony ze swojej decyzji o tym, aby kupić drzwi chłodnicze właśnie w tej firmie.
Dodatkowym plusem są także ceny, które w BAAS-PANEL zostały ustalone na atrakcyjnym poziomie. Pracownicy firmy z chęcią oferują swoją pomoc. Obsługa klienta na wysokim poziomie jest bowiem ważna dla firmy, która stawia satysfakcję klienta na pierwszym miejscu. Dzięki temu BAAS-PANEL cieszy się niesłabnącą popularnością i doskonałą opinią jako firmy, która jest profesjonalna i solidna.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03