Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik Psychoterapeuta Łódź - posiadam wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji. Specjalizuje się w leczeniu depresji, lęków, nerwicy, zaburzeń osobowości, zaburzeń adaptacyjnych, chorób otępiennych i innych. Każdy przypadek traktuje w sposób indywidualny. Do każdego pacjenta dopasowuje najskuteczniejsze metody psychoterapii.

Terapia dla par

Spory, kłótnie oraz brak konstruktywnej i rzeczowej rozmowy prowadzi w bardzo wielu przypadkach do rozpadu związku, dlatego coraz częściej w celu ich ratowania zastosowanie znajduje nie co innego jak terapia dla par w Łodzi. Pewnie, że dzięki nim oraz uczestniczeniu psychoterapeuty możemy na wiele kwestii i zagadnień spojrzeć z zupełnie innej a tym samym nieznanej dotychczas perspektywy, terapia par to coś co warto nie tylko rozważyć lecz wykorzystać w pełnym tego słowa znaczeniu.
Dlatego jeżeli zastanawiamy się nad tym, co może dać nam wsparcie psychoterapeuty, ewentualnie jego pomoc to warto uświadomić sobie jedno, iż naszemu związkowi bardzo wiele. Niech zatem terapia dla par w Łodzi stanie się okazją nie tylko do ratowania naszego związku czy małżeństwa, ale również czegoś nader ważniejszego, a mianowicie możliwości nawiązania do tego co tak naprawdę należy poprawić.
Dodatkowo zadbajmy o odbudowanie prawidłowych relacji między dwoma bliskimi dla nas osobami, a tym samym zdecydujemy się na coś co rzeczywiście ma sens. Jeśli widzisz szansę, że organizowana przez Ewę Czernik terapia dla par przyniesie Wam korzyść, to zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu na stronie http://ewaczernik.pl/psychoterapia/terapia-par/.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Skoro twoje dziecko zmaga się z depresją lub autyzmem, to jak najbardziej wskazane jest aby uczestniczyło w zajęciach terapeutycznych, zwłaszcza takich które oferuje Instytut Terapii Poznawczo-Behawio...