Katalog firm

MS Meble

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie zakupu mebli. Z nami zaprojektujecie meble swoich marzeń. Nasi pracownicy są do Państwa usług, którzy chętnie doradzą Państwu jeżeli będziecie czegoś niepewni. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy MS-meble, gdzie dostaniecie meble w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kuchnie

Nasza firma już od lat produkuje dla Państwa MS Meble. Nigdy nie chcieliśmy jednak powielać schematów, jakie znajdą Państwo w sieciowych sklepach z meblami. Tworzymy meble inne niż wszystkie, bo w 100 procentach dopasowane do klienta. Wierzymy bowiem, że tylko w taki sposób możemy odmienić każdą kuchnię.
O tym, że wiemy, jak to robić, świadczą bardzo pozytywne opinie naszych klientów. Doceniają oni nie tylko efektowny wygląd wykonanych przez nas mebli, wysoką jakość użytych materiałów, ale także nasze życzliwe podejście. To dlatego, że na każdym etapie realizacji zamówienia jesteśmy otwarci na sugestie i oczekiwania klienta. Chętnie odpowiadamy na pytania, doradzamy, inspirujemy.
Efektem końcowym są zaś meble kuchenne na wymiar, które cieszą oko, są niezwykle funkcjonalne i bardzo trwałe. Naszym zdaniem właśnie takie powinny być meble. A jeśli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytania, już dziś zapraszamy na naszą stronę internetową. Dowiedzą się Państwo z niej jeszcze więcej na temat naszej oferty.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910