Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik Psychoterapeuta Łódź - posiadam wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji. Specjalizuje się w leczeniu depresji, lęków, nerwicy, zaburzeń osobowości, zaburzeń adaptacyjnych, chorób otępiennych i innych. Każdy przypadek traktuje w sposób indywidualny. Do każdego pacjenta dopasowuje najskuteczniejsze metody psychoterapii.

Depresja

Ewa Czernik Psychoterapia to profesjonalny gabinet psychoterapeutyczny. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście oraz pełną dyskrecję. Leczenie depresji Łódź - nowoczesne metody terapii pozwalają odzyskać chęć do działania oraz radość życia. Duże doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji sprawiają, że nawet najbardziej zaawansowany stan choroby może zostać całkowicie wyleczony.
Pacjenci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie nie tylko podczas wizyty, ale w dowolnym momencie. W sytuacjach kryzysowych mogą umówić się na natychmiastowe spotkanie. Priorytetem jest dobro oraz zadowolenie pacjenta. Ważne jest, aby czuł się spokojnie oraz bezpiecznie. Komfortowe warunki sprawiają, że łatwiej otworzyć się na drugą osobę. Przeprowadzane są zarówno konsultacje psychoterapeutyczne, jak spotkania indywidualne, grupowe, dla par, osób starszych.
Jest to również niezawodna pomoc dla osób dotkniętych chorobami otępiennymi (choroba Alzheimera, otępienia naczyniowe itp.). Cennik usług umieszczony jest na stronie internetowej.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Skoro twoje dziecko zmaga się z depresją lub autyzmem, to jak najbardziej wskazane jest aby uczestniczyło w zajęciach terapeutycznych, zwłaszcza takich które oferuje Instytut Terapii Poznawczo-Behawio...