Katalog firm

Kategorie


Elektro Klima

Inteligentne domy zapewniają bezpieczeństwo i wysoki komfort. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii w zakresie monitoringu, wentylacji, klimatyzacji, alarmów i innych instalacji podnosimy jakość życia we własnym domu. Tego typu rozwiązania dostarcza dla Państwa firma Elektro Klima z Elbląga. Zapraszamy.

Montaż odkurzaczy centralnych

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie we własnym domu i ochronić swoje mienie przed kradzieżą sięgnij po produkty firmy Electro Klima, w skład których wchodzą wysokiej jakości kamery zewnętrzne i wewnętrzne, kamery compact i obrotowe, systemy alarmowe obejmujące czujniki dymu, czadu, gazu, udarowe i stłuczeniowe oraz domofony i videodomofony.
Jest to również skuteczny sposób na zabezpieczenie swojej firmy przed włamaniem i innym zagrożeniem życia i zdrowia współpracowników. W asortymencie firmy Electro Klima znajdują się również produkty, ułatwiające prowadzenie domu. Oferta obejmuje odkurzacze centralne Elbląg, inteligentne instalacje elektryczne, telewizję cyfrową i satelitarną, klimatyzację oraz systemy wentylacji.
Dostaniesz także wszystkie niezbędne produkty do montażu. Z firmą Electro Klima stworzysz swój inteligentny dom, który będzie funkcjonalny i wygodny dla wszystkich domowników oszczędzając nasz cenny czas. Doświadczeni specjaliści zapewniają również profesjonalny montaż zakupionych w firmie produktów.

Kontakt

Ulica: Bytomska 8

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://elektro-klima.com/

E-mail: elektro-klima.elblag@wp.pl

Tel.: 606-780-753


Podobne firmy

Sowa

Naszą ofertę kierujemy do osób zainteresowanych energooszczędnymi rozwiązaniami w zakresie ogrzewania, klimatyzacji i wielu innych instalacji. Firma Sowa proponuje Klientom z województwa łódzkiego wyk...