Katalog firm

PPHU Ład

Firma Ład z Łodzi zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Jeżeli chcecie zadbać o swój ogród, czy też większe tereny zielone, to śmiało możecie się z nami skontaktować. Już od wielu lat świadczymy usługi ogrodnicze na terenie miasta oraz w ich okolicach. Zawsze oferujemy Wam niskie stawki oraz wysoką jakość obsługi.

Karczowanie drzew

Szukasz firmy oferującej profesjonalną wycinkę drzew na terenie województwa łódzkiego? Chcesz powierzyć wykonanie tego zadania fachowcom dysponującym profesjonalnym sprzętem, bo zależy Ci na pełnym bezpieczeństwie? W takiej kwestii jak wycinka drzew to firma, które ma wiele do zaoferowania.
Działa tu niejedna firma specjalizująca się w pracach ogrodniczych i obsługująca klientów z całego województwa. Jeśli zależy Ci na współpracy z profesjonalistami, wejdź na stronę P.P.H.U. Ład i zapoznaj się z ofertą. To firma z wieloletnim doświadczeniem w branży ogrodniczej. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i posiada kompleksowo wyposażony park maszynowy. Dzięki temu podejmuje się realizacji różnorodnych prac z zakresu ogrodnictwa i porządkowania terenu.
Bezpieczna wycinka drzew bezpośrednio z ziemi lub z użyciem wysięgnika koszowego, koszenie zarośli czy grabienie liści to tylko niewielka część usług, jakie świadczy firma. Zlecić można ponadto wywóz odpadów komunalnych i pielęgnację miejsc pamięci narodowej. Więcej informacji na temat oferty znajduje się na stronie http://miastoiogrody.pl/wycinka-drzew/.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357