Katalog firm

Paut

Jeśli planują Państwo montaż systemu automatyki budynkowej, zachęcamy do wizyty na stronie i zapoznania się z naszą ofertą. Pracownia Automatyki Paut zajmuje się projektowaniem, realizacją i wdrażaniem systemów automatyki. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, które na pewno spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy!

Automatyka budynku

Jeśli jesteś deweloperem i planujesz wybudować nowoczesny apartamentowiec w centrum dużego miasta, zainteresuj się takim pojęciem, jak automatyka budynków. W inteligentnym budynku możesz zautomatyzować kotłownię, systemy ciepła, systemy wentylacji, windy, recepcję, oświetlenie czy rolety elektryczne. Możliwości jest bardzo dużo, a każda z nich znacząco podnosi prestiż apartamentowca i komfort życia jego mieszkańców.
Jednak automatyka budynków to nie tylko komfort. To także zwiększenie bezpieczeństwa. Dzięki automatyce obsługi budynku mamy pewność, że w obliczu potencjalnego zagrożenia ze strony czy kotłowni, czy systemów wentylacji my, jako administratorzy budynku, będziemy o tym niezwłocznie poinformowani, a system, w zależności od wybranych przez nas algorytmów, samodzielnie sobie poradzi z problemem. Odwiedź naszą stronę http://paut.pl/1001/automatyka i dowiedz się więcej.
Oprócz komfortu i bezpieczeństwa mamy też czynnik czysto ekonomiczny. Korzystanie z zaawansowanej automatyki inteligentnych budynków zwraca się w całości już po kilku latach regularnego użytkowania.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 89 621-20-54


Podobne firmy

Dunkam

Firma Dunkam zajmuje się sprzedawaniem blatów kuchennych, blatów łazienkowych oraz solidnych schodów i parapetów. Szerokie spektrum jej kompetencji i wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jes...