Katalog firm

Kategorie


Orthovision

Zlokalizowana w Warszawie klinika Orthovision kieruje swoją ofertę do pacjentów oczekujących profesjonalnej opieki medycznej z zakresu ortodoncji i stomatologii. Posiada nowoczesny sprzęt i korzysta z wysokiej jakości materiałów. Zatrudnia wykwalifikowany personel. Oferuje leczenie dentystyczne i ortodontyczne w miłej atmosferze.

Stomatologia

Ból zęba, problemy ze starą plombą lub potrzeba założenia aparatu ortodontycznego... jest wiele powodów dla których ktoś może szukać pomocy oferowanej przez stomatolog Warszawa Bemowo. Jednakże nie każdy gabinet stomatologiczny oferuje usługi na tyle kompleksowe, aby pomóc w każdej sytuacji.
Inaczej jest jednak gdy ktoś zdecyduje się na wizytę w OrthoVision. Jest to warszawskie centrum stomatologiczne, które specjalizuje się zarówno w stomatologii, jak i w ortodoncji. Dzięki temu jest w stanie spełnić oczekiwania bardzo szerokiej grupy pacjentów. W OrthoVision każdy może liczyć na opiekę stomatologiczną na wysokim poziomie.
Zapewniają ją specjaliści z wieloletnim stażem w swojej pracy oraz profesjonalnym podejściem do każdego pacjenta. Bez problemu podejmą się nawet bardzo wymagających przypadków i postarają się zapewnić, że pacjent opuści gabinet w pełni zadowolony z wizyty. OrthoVision oferuje swoje usługi w przystępnych cenach i zawsze zapewnia wolny termin dla pilnych przypadków. Jest to zatem gabinet stomatologiczny o którym warto pamiętać.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364