Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Skoro twoje dziecko zmaga się z depresją lub autyzmem, to jak najbardziej wskazane jest aby uczestniczyło w zajęciach terapeutycznych, zwłaszcza takich które oferuje Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu. Jesteśmy w stanie nie tylko pomóc każdemu dziecku, ale przede wszystkim dysponujemy wiedzą oraz doświadczeniem w leczeniu takich właśnie chorób.

Leczenie depresji u dzieci

Temat depresji u dzieci i młodzieży jest coraz częściej poruszany, co zresztą nie powinno stanowić żadnego zaskoczenia, zwłaszcza kiedy idzie o leczenie depresji u dzieci we Wrocławiu. Niestety co oczywiste niejednokrotnie jako rodzice nie wiemy jak możemy pomóc naszemu dziecku, jednocześnie co możemy zrobić w takim kierunku aby leczenie depresji u dzieci Wrocław miało uzasadniony sens.
Dlatego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej wychodzi do nas nie tylko z propozycją lecz gwarancją wsparcia jakie otrzymamy bezpośrednio w takim właśnie miejscu. Pewnie, że leczenie depresji u dzieci we Wrocławiu to coś na czym się nie tylko znają lecz jednocześnie odnajdują, dlatego warto skorzystać nie tylko z ich pomocy ale wiedzy czy doświadczenia jakie posiadają.
Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż nasze dziecko nie tylko będzie leczone z depresji pod czujnym okiem terapeuty, ale z czasem zacznie w umiejętny sposób radzić sobie z takim problemem, a sama depresja nie będzie czymś, co przeszkadza naszemu dziecku w normalnym funkcjonowaniu.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik Psychoterapeuta Łódź - posiadam wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji. Specjalizuje się w leczeniu depresji, lęków, nerwicy, zaburzeń osobowości, zaburzeń adaptacyjnych...