Katalog firm

Karczma Bida

Karczma Bida to cudowne miejsce, gdzie każdy z Was ma możliwość spróbowania najlepszych przysmaków. Duża wagę przywiązujemy do tradycji, dlatego takich potraw możecie spróbować w naszym lokalu. Do przyrządzenia wszystkich dań używamy tylko najlepszych składników, dzięki czemu możecie cieszyć się wspaniałym smakiem i aromatem potraw.

Restauracja w Opolu

Interesuje Cię zaufana restauracja w okolicach Opola? W takiej sytuacji jak najszybciej zapoznaj się z ofertą, którą można znaleźć w restauracji Bida.
Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że jest to restauracja wychodząca naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom. Wystarczy powiedzieć o tym, że restauracja Opole zapewnia różnorodne i bogate menu, w skład którego wchodzą dania mięsne, wegetariańskie, porcje dla dzieci oraz specjalne potrawy z kuchni FIT. Koniecznie trzeba też dodać, że menu było układane z uwagą. Celem działalności jest wspomniane już wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom. Klient musi znaleźć u nas to, czego oczekuje, nawet wtedy, kiedy jest osobą wymagającą.
Warto też podkreślić, że nasi kucharze są doświadczeni (a doświadczenie zawsze jest po prostu nieocenione).
Poza tym dobrze też zdawać sobie sprawę z tego, iż restauracja jest również miejscem, w którym odbywają się różne uroczystości rodzinne (są cztery sale o różnej wielkości).
Masz pytania? Jeśli tak, odpowiedzi na nie powinny znajdować się na naszej stronie.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048