Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Mieszkasz w Łodzi lub Gdańsku i szukasz salonu specjalizującego się w depilacji laserowej? Wybierz Depilatorium i zarezerwuj wizytę na stronie www. Szybko i bez bólu usuniesz tu niechciane włoski z różnych części ciała. Salon dysponuje nowoczesnym i bezpiecznym sprzętem. Kieruje ofertę zarówno do Pań, jak i Panów.

Depilacja męska

Firma Depilatorium działająca w Gdańsku to salon kosmetyki estetycznej specjalizujący się w trwałej depilacji laserowej. Naszym klientom zaproponować możemy zabiegi z użyciem najbardziej nowoczesnego i jednocześnie najskuteczniejszego sprzętu na świecie, jakim są urządzenia firmy Vectus. Gwarantujemy skuteczność depilacji oraz efekty utrzymujące się przez długi czas.
Skierowana dla Państwa usługa, jaką jest depilacja laserowa dla mężczyzn Gdańsk to oferta stworzona specjalnie z myślą o panach, którzy chcieliby skutecznie pozbyć się nadmiernego owłosienia z pleców, klatki piersiowej czy innych partii ciała. To nieprawda, że depilacja jest zabiegiem zarezerwowanym wyłącznie dla kobiet – obecnie cieszy się on dużym zainteresowaniem również wśród mężczyzn chcących zadbać o swoje ciało.
Jeśli więc szukasz metod depilacji pozwalających skutecznie pozbyć się owłosienia na długi czas, oferta salonu kosmetycznego Depilatorium to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej – zapraszamy do jej odwiedzenia i do kontaktu z nami!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak należy w prawidłowy sposób wykonać makijaż permanentny, to koniecznie zapiszcie się do mnie na kurs. Nazywam się Aneta Budzińska i zapraszam na 2, 3 lub 4 dniowe indy...