Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi w naczepach i nie tylko. Ofertę kieruje zarówno do kierowców z Polski, jak i z Niemiec, Belgii i innych państw Europy Zachodniej.

Mobilny Serwis TIR Niemcy

Koszmarem dla każdego kierowcy są nagłe problemy z samochodem podczas długiej trasy. Jeżeli jest to problem łatwy do znalezienia i rozwiązania, to wiele osób posiadających podstawową wiedzę o samochodach poradzi sobie z usterką.
Jednakże w przypadku ciężarówek i TIRów zawsze potrzebna jest profesjonalna pomoc. Pomoc tą zapewnia mobilny serwis TIR Niemcy, jaki prowadzi firma J&W Glob Service. Każdy kierowca, który regularnie korzysta z dróg niemieckich podczas swojej pracy, na pewno słyszał o tym serwisie i świadczonych przez niego usługach. Bez względu na to na którym odcinku trasy ktoś utknie z samochodem, może być pewien że pomoc nadejdzie jak najszybciej jest to możliwe.
Przy większych awariach zawsze oferowane jest holowanie do doświadczonego warsztatu, który szybko radzi sobie z większością powodów awarii i zapewnia powrót pełnej funkcjonalności samochodu. Z tego właśnie powodu firma J&W Glob Service jest powszechnie uważana za jeden z najlepszych serwisów mobilnych działających na terenie Niemiec.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie i...

AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścic...