Katalog firm

Katan

Biuro rachunkowe Katan to kompleksowa obsługa księgowa dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw z terenu całego kraju. Niezależnie od ilości dokumentów, gwarantujemy naszym klientom profesjonalne i przede wszystkim terminowe wsparcie w rozliczeniu z zewnętrznymi instytucjami. Oferujemy konkurencyjne ceny.

Usługi rachunkowe

Regularne płacenie należności podatkowych to obowiązek każdego przedsiębiorcy, ale ich rozliczanie to już zadanie dla specjalistów z dziedziny rachunkowości, których zatrudnia nasze renomowane biuro rachunkowe Pruszków to miasto, gdzie można je znaleźć i zdać się na nasze doświadczenie w branży księgowej, które nabywamy już od 2001 roku.
Przez ten czas rozwijamy się i ciągle pogłębiamy naszą wiedzę, dzięki czemu zaufało nam wielu zaufanych i co najważniejsze zadowolonych z naszej pracy klientów. Prowadzimy nie tylko ich sprawy księgowo-rachunkowe czy kadrowo-płacowe, ale w razie potrzeby reprezentujemy ich interesy we wszelkich sporach przed różnymi urzędami państwowymi i innymi instytucjami publicznymi lub prywatnymi.
Nasze kompleksowe usługi obejmują też pomoc dla osób, które dopiero rozpoczynają lub chcą założyć działalność gospodarczą i oni również mogą zawsze liczyć na nasze biuro rachunkowe w Pruszkowie dzięki nam staje się dla nich przyjaznym miastem, w którym mogą bez problemu załatwić wszystkie formalności wymagane przy rejestracji firmy. Dowiedz się więcej na stronie http://www.katan.pl/biuro-rachunkowe-pruszkow/.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

Abaco

Biuro rachunkowe Abaco to oferta dla klientów firmowych, pragnących uzyskać sprawną i rzetelną pomoc w zakresie księgowości. Świadczymy usługi ewidencji, rozliczania oraz doradztwa w zakresie rachunko...

Ergo Hestia

Mieszkańcu Lublina! Szukasz pełnej ochrony ubezpieczeniowej w swoim mieście? Potrzebujesz wsparcia zaufanego Towarzystwa ubezpieczeniowego w dobrej cenie? Przyjdź do nas! Zajmujemy się zarówno zawiera...