Katalog firm

Justyna Szondelmajer

Moja kancelaria prawna oferuje Wam wsparcie prawnicze na najwyższym poziomie. Zajmuje się takimi sprawami, jak rozwody oraz wszystkimi sprawami, które są związane z rozstaniem. Oprócz tego zajmuje się również obsługą prawną firm, w tym również oferuje Wam swoje fachowe wsparcie i doradztwo w każdym momencie.

Sprawy o odszkodowanie

Jeżeli chcą dowiedzieć się Państwo, czy przysługują wam roszczenie o odszkodowanie to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszych kompleksowych usług. Doświadczony adwokat od prowadzenia spraw odszkodowawczych w Łodzi to najpewniejszy sposób, aby wywalczyć rentę i zadośćuczynienie.
Specjalizujemy się przede wszystkim w odszkodowaniach powypadkowych i odszkodowaniach komunikacyjnych z OC. W Polsce odzyskanie satysfakcjonującego odszkodowania wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka, dlatego też warto skorzystać z fachowego doradztwa. Dzięki doświadczonemu adwokatowi mogą Państwo zaoszczędzić sporo pieniędzy, czasu i nerwów.
Oferujemy Państwu kompleksową współpracę na uczciwych i klarownych zasadach, o których dowiesz się ze strony http://www.lodz-radcaprawny.pl/index.php/uslugi/odszkodowania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowanie, dlatego też udało nam się zdobyć wysoką pozycję na rynku i wielu zadowolonych klientów w całej Łodzi. Dla naszej kancelarii adwokackiej interes klienta jest zawsze na pierwszym miejscu.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Adwokat zapewni kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz gospodarczego. Wsparcie prawne okaże się przydatne podczas walki o alimenty, opiekę nad dzieckiem, czy też przy braniu...

Kancelaria Wodo

Z jakiego powodu kancelaria prawna Wodo i Partnerzy to rozwiązanie dla wszystkich osób które potrzebują skorzystać z usług adwokata? Bowiem posiada wszelkie predyspozycje oraz kompetencję, by najzwycz...