Katalog firm

ST Rentcar

Firma St Rentcar specjalizuje się w wypożyczaniu samochodów osobowych. W swej ofercie mamy możliwość wypożyczenia fotelika samochodowego lub nawigacji. Oferujemy państwu swoje usługi w niskich cenach oraz 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Po cała ofertę naszej firmy zapraszamy na stronę internetową.

Wynajem samochodów osobowych

U nas zawsze będziecie mogli wynająć pojazd w najlepszej cenie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeżeli chcecie wynająć samochód na długi lub na krótki okres. Przedstawimy Wam indywidualne warunki umowy, które na pewno będą dopasowane do Waszych potrzeb. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://pozyczwoz.pl/.
Nasza wypożyczalnia samochodów w swojej ofercie ma: niewielkie, ekonomiczne modele miejskie, eleganckie limuzyny, rodzinne kombi, busy do 9 miejsc oraz VAN-y. Jak więc widać nasze możliwości są naprawdę ogromne i jesteśmy w stanie podstawić specjalnie dla Was wygodne i komfortowe auto. Zapewniamy Wam szybki wynajem samochodów z minimalna ilością formalności, bez opłat wstępnych. Na naszej stronie możecie zapoznać się z poszczególnymi modelami aut.
Oprócz wynajmu samochodów, naszym klientom zapewniamy holowanie pojazdów w przypadku wystąpienia awarii. Zawsze na czas i na miejsce stawiamy się w wyznaczonym przez Was miejscu. Zachęcamy do odwiedzin lub do nawiązania z nami kontaktu telefonicznego, jeżeli macie do nas dodatkowe pytania.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800