Katalog firm

ST Rentcar

Firma St Rentcar specjalizuje się w wypożyczaniu samochodów osobowych. W swej ofercie mamy możliwość wypożyczenia fotelika samochodowego lub nawigacji. Oferujemy państwu swoje usługi w niskich cenach oraz 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Po cała ofertę naszej firmy zapraszamy na stronę internetową.

Wynajem aut

Oferta naszej firmy jest skierowana do wszystkich kierowców. Oferujemy wynajem aut Łódź różnego rodzaju. U nas możesz wypożyczyć samochód w każdej chwili. Nasza flota zawsze jest do Twojej dyspozycji.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zrezygnowaliśmy z nadmiernej biurokracji. U nas wypożyczysz samochód szybko i bez zbędnych formalności. Umowa jest prosta i przejrzysta: wynajmujemy Tobie bezpieczne i sprawne auto z pełnym bakiem, a Ty wsiadasz i jedziesz gdzie chcesz.
Jeśli chcesz sobie zarezerwować konkretny samochód, to wystarczy, że do nas zadzwonisz. Sprawdź na naszej stronie internetowej jakie modele możemy Tobie zaoferować i wybierz odpowiedni dla siebie. Wybrany samochód będzie na Ciebie czekać i możesz nim pojechać gdzie tylko chcesz. Dowiedz się jakie mamy ceny i przekonaj się, że nasza oferta jest naprawdę dobra. U nas możesz wynająć samochód nawet za 53 zł za dobę. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i od czasu na jaki chcesz wynająć auto. Im dłuższy czas wynajmu, tym atrakcyjniejsza cena.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800