Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Firma St Rentcar specjalizuje się w wypożyczaniu samochodów osobowych. W swej ofercie mamy możliwość wypożyczenia fotelika samochodowego lub nawigacji. Oferujemy państwu swoje usługi w niskich cenach oraz 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Po cała ofertę naszej firmy zapraszamy na stronę internetową.

Laweta

Miałeś wypadek samochodowy bądź auto się zepsuło w najmniej oczekiwanym momencie? Szukasz firmy, która pomoże Tobie z holowaniem samochodu i nie weźmie za to ogromnej ilości pieniędzy? W takim razie skorzystaj z naszej oferty. Sprawdź, w jakim czasie nasza laweta Łódź może do Ciebie przyjechać i ile będzie trzeba zapłacić za usługę. Jeżeli to Ty jesteś osobą poszkodowaną w wypadku, to możesz liczyć na darmową lawetę. Tylko po prostu nas o tym poinformuj i zadbaj o to, a my zajmiemy się resztą.
Wiemy, że wypadek samochodowy jest dużym przeżyciem. Gdy kolizja była spowodowana winą kogoś innego, to jeszcze bardziej czujemy się źle, że musimy ponosić dodatkowe koszty. Dlatego w takiej sytuacji oferujemy darmową lawetę i auto zastępcze. Ty nic nie zapłacisz, ponieważ zrobi to ubezpieczalnia sprawcy.
Nasze lawety są wstanie dojechać w każde miejsce. Nieważne, w którym miejscu potrzebujesz pomocy. Zadzwoń do nas i powiedz nam gdzie mamy przyjechać, a z całą pewnością to zrobimy. Przekonaj się sam, że na nas można polegać.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800