Katalog firm

ST Rentcar

Firma St Rentcar specjalizuje się w wypożyczaniu samochodów osobowych. W swej ofercie mamy możliwość wypożyczenia fotelika samochodowego lub nawigacji. Oferujemy państwu swoje usługi w niskich cenach oraz 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Po cała ofertę naszej firmy zapraszamy na stronę internetową.

Holowanie samochodów

Nasza firma ma swoją siedzibę w Łodzi, od kilku lat świadczymy usługi między innymi takie jak holowanie samochodów Łódź. Nasza laweta jest gotowa do użytku od godziny 8.00 do 20.00.
Nasza laweta przystosowana jest do holowania aut po kolizji drogowej. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy możliwość dostarczenia auta zastępczego, aby mogli Państwo udać się w dalszą podróż . Nasza oferta jeśli chodzi o holowanie aut wyróżnia się szybkością dojazdu na miejsce. Usługa holowania pojazdów zarówno osobowych, dostawczych jak i busów, wykonywana jest przez kompetentnych i dobrze przeszkolonych pracowników.
Cena holowania ustalana jest indywidualnie i jest zależna od długości trasy ,oraz od utrudnień przy załadunku i rozładunku pojazdu. Poszkodowany w kolizji drogowej nie zapłaci za usługę holowania swojego pojazdu. Usługę holowania z OC sprawcy rozliczamy bezgotówkowo bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową. Zgodnie z obowiązującym prawem ubezpieczyciel sprawcy, musi pokryć wszystkie koszty związane ze szkodą czyli przykładowo holowanie oraz wynajem pojazdu zastępczego. Świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800