Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Firma St Rentcar specjalizuje się w wypożyczaniu samochodów osobowych. W swej ofercie mamy możliwość wypożyczenia fotelika samochodowego lub nawigacji. Oferujemy państwu swoje usługi w niskich cenach oraz 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Po cała ofertę naszej firmy zapraszamy na stronę internetową.

Auto zastępcze

W wielu przypadkach auto zastępcze Łódź okazuje się przydatnym rozwiązaniem. Dużo osób na co dzień używa samochodu do tego, aby swobodnie przemieszczać się między swoim miejscem zamieszkania a pracą lub innymi miejscami docelowymi. Jednakże awaria auta może przydarzyć się każdemu, a bez samochodu trudno jest dalej normalnie funkcjonować.
Dlatego też auto zastępcze jest najczęściej używaną metodą w takich sytuacjach. Wypożyczalnia ST Rentcar w Łodzi zapewnia auta tego typu dla osób, których samochód osobisty jest w warsztacie po awarii lub wypadku. W ofercie ma także auto zastępcze z OC sprawcy wypadku, co jest często wykorzystywaną opcją, która umożliwia uniknięcie jakichkolwiek wydatków.
Jednakże nawet bez tego, wypożyczenie samochodu zastępczego w ST Rentcar jest tak rozsądnie wycenione, że każdy kto potrzebuje auta na pewno będzie mógł sobie na to pozwolić. Do wyboru ma szeroki wachlarz modeli i marek, a także pomoc od pracowników firmy. Jest to wypożyczalnia samochodów, z której każdy może skorzystać.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800