Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Skończyło Ci się paliwo na ruchliwej autostradzie? A może uszkodziłeś koło i potrzebujesz jedynie mobilnej wulkanizacji? To wszystko oferuje nasza firma - SOS Krzysztof Wojciechowski. Posiadamy niezbędny sprzęt samochodowy, który pozwoli odholować wszelkiego rodzaju pojazd do wybranej stacji pomocy pojazdów.

Pomoc drogowa w Strykowie

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielu kierowców potrzebuje fachowej pomocy drogowej na łódzkim odcinku autostrady a1 i a2, dlatego też powstała nasza profesjonalna firma, aby pomóc Państwu w podbramkowych sytuacjach. Zapewniamy holowanie aut osobowych, dostawczych i tirów, dokonujemy drobnych napraw na miejscu lub profesjonalnych napraw w naszym warsztacie samochodowych.
Nasza pomoc drogowa Stryków, to również kompleksowa wymiana opon, dowóz paliwa, parking, czy też awaryjne uruchamianie samochodów. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu możemy sprostać coraz to większym oczekiwaniom naszych klientów.
Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Więcej informacji o naszej firmie oraz pełną ofertę usług znajdą Państwo nastronie pomocdrogowa-a1-a2.pl do której odwiedzenia gorąco zapraszamy. Zachęcamy również do polubienia naszych profili społecznościowych, dzięki czemu zawsze będą Państwo na bieżąco z aktualną ofertą naszej firmy.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673