Katalog firm

Saunaland

Własna sauna to marzenie wielu osób. Takie marzenia są bardzo łatwe do spełnienia. Wystarczy tylko, że skontaktujecie się z naszą firmą, która doskonale zna się na budowaniu saun. Saunaland to wieloletnie doświadczenie na rynku oraz wielu zadowolonych klientów, którzy pozytywnie wypowiadają się o naszych usługach.

Sauny suche

W obszarze Twojego zainteresowania znajdują się sauny Katowice, ale nie możesz znaleźć niczego interesującego? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z ofertą SAUNALAND. SAUNALAND zajmuje się budową saun suchych i mokrych, saun na podczerwień (sauny „niskotemperaturowe”) oraz łaźni parowych w ciężkiej zabudowie (łaźnie parowe w ciężkiej zabudowie to takie, które zostały wykonane z mozaiki szklanej).
Jeżeli chodzi o wykorzystywane materiały, mamy do dyspozycji urządzenia i akcesoria do saun, za które odpowiadają renomowani fińscy i szwedzcy producenci (Harvia Oy i Tylo). Wszyscy klienci mogą być też pewni, że nacisk zawsze kładziony jest na jakość oferty. Poza tym firma ma wszelkie atesty i certyfikaty.
Warto jeszcze na koniec podkreślić, że za swoje atuty uważamy wysoką jakość, interesujące wzornictwo i rozsądną cenę. Dobrze też może jeszcze dodać, że mamy na swoim koncie liczne referencje potwierdzające naszą jakość.
Więcej informacji zostało udostępnionych na stronie firmy.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022