Katalog firm

Saunaland

Własna sauna to marzenie wielu osób. Takie marzenia są bardzo łatwe do spełnienia. Wystarczy tylko, że skontaktujecie się z naszą firmą, która doskonale zna się na budowaniu saun. Saunaland to wieloletnie doświadczenie na rynku oraz wielu zadowolonych klientów, którzy pozytywnie wypowiadają się o naszych usługach.

Sauny parowe

Interesuje Cię sauna, ale mimo długich poszukiwań nie potrafisz znaleźć niczego interesującego? Zapoznaj się z tym, co gwarantują oferowane przez nas sauny we Wrocławiu. Nasze sauny można scharakteryzować jako gwarancję wysokiej jakości produktu i ciekawego wzornictwa.
Warto też od razu dodać, że jeśli chodzi o cenę, również nie ma najmniejszych powodów do tego, aby narzekać. Poza tym, gdyby potrzebne było jakieś doradztwo, również jesteśmy do dyspozycji (klienci mogą liczyć na doradztwo dotyczące projektowania, instalacji, montażu, instruktażu, jak również pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zawierający materiały eksploatacyjne oraz części i akcesoria.
Dobrze też szczegółowo powiedzieć, co wchodzi w skład oferty. Mówiąc wprost — oferta przedstawia się w następujący sposób: sauny na podczerwień „niskotemperaturowe”, sauny suche i mokre oraz łaźnie parowe w ciężkiej zabudowie, łaźnie te wykonywane są z mozaiki szklanej.
Szczegółowe informacje na temat działalności udostępnione są na stronie firmy http://www.saunaland.pl/sauny-wroclaw.php.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022