Katalog firm

Saunaland

Własna sauna to marzenie wielu osób. Takie marzenia są bardzo łatwe do spełnienia. Wystarczy tylko, że skontaktujecie się z naszą firmą, która doskonale zna się na budowaniu saun. Saunaland to wieloletnie doświadczenie na rynku oraz wielu zadowolonych klientów, którzy pozytywnie wypowiadają się o naszych usługach.

Sauny mokre

Decydując się na powierzenie nam budowy sauny w Państwa domu mają Państwo pewność profesjonalnego doradztwa w kwestii wyboru oraz zaprojektowania całego systemu niezbędnego do działania naszych produktów. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie realizacji zlecenia – od montażu, przez szkolenie z użytkowania, aż po serwis i wymianę materiałów eksploatacyjnych.
Dużą wagę przywiązujemy także do kwestii estetycznej naszego asortymentu, gdyż zależy nam by efekty naszej pracy były nie tylko funkcjonalne, ale i dobrze wpasowywały się w Państwa otoczenie. Jako znany producent saun posiadamy również atrakcyjny cennik oraz wiele pozytywnych opinii i referencji potwierdzających nasz profesjonalizm oraz uczciwość. Więcej szczegółów dotyczących zakresu naszej oferty znajdą Państwo w zakładkach „O firmie” oraz „Oferta”.
Nasze sauny Poznań to naprawdę dobry, nie drogi i trafiony w dziesiątkę wybór. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022