Katalog firm

Paut

Jeśli planują Państwo montaż systemu automatyki budynkowej, zachęcamy do wizyty na stronie i zapoznania się z naszą ofertą. Pracownia Automatyki Paut zajmuje się projektowaniem, realizacją i wdrażaniem systemów automatyki. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, które na pewno spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy!

Systemy BMS

Pracownia Automatyki to firma z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i realizacji systemów automatyki budynkowej. Ofertę kieruje nie tylko do zakładów przemysłowych i firm z branży ciepłowniczej z całego kraju, ale także do właścicieli obiektów publicznych i mieszkalnych. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo zarówno w trakcie projektowania, jak i realizacji czy wdrażania systemów.
Pracownicy dysponują szeroką wiedzą i zapewniają poważne podejście do każdego zlecenia. Instalując technologie inteligentnych budynków, Pracownia Automatyki korzysta wyłącznie z niezawodnych urządzeń renomowanych producentów. Nowoczesne projektowanie systemu zarządzania budynkiem służy do zdalnego sterowania funkcjami technicznymi budynku stanowi tylko niewielką część proponowanych rozwiązań.
Oprócz tego firma oferuje instalacje sygnalizacji pożarów i wykrywania gazów, a także automatykę oświetlenia, wentylacji, klimatyzacji czy ogrzewania. Projektuje szafy automatyki i dostarcza elementy peryferyjne. Więcej informacji znajduje się na stronie.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 89 621-20-54


Podobne firmy

Dunkam

Firma Dunkam zajmuje się sprzedawaniem blatów kuchennych, blatów łazienkowych oraz solidnych schodów i parapetów. Szerokie spektrum jej kompetencji i wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jes...