Katalog firm

Malaga

Sala bankietowa Malaga z miłą chęcią urządzi dla Was wesele przez cały rok. Mamy dla Was bardzo okazyjne ceny. W zimie ceny są jeszcze niższe, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy Was do Malagi, gdzie wesele możemy urządzić dla Was pod pięknym, ocieplanym namiotem. Zapewniamy Wam doskonałą zabawę do białego rana.

Organizacja konferencji

Stworzyliśmy dla Państwa przestronne i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, dzięki którym możecie zorganizować nie tylko duże spotkania biznesowe, ale również kameralne uroczystości. Wszystkie oferowane przez nas sale konferencyjne Łódź wyposażone są w klimatyzację i niezawodny sprzęt audiowizualny.
Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich przedsiębiorców, którzy chcą niewielkim kosztem zorganizować konferencję na światowym poziomie. Nasze nowoczesne sale są doskonałą propozycją również dla tych firm, które planują rozkręcić imprezę firmową. Jako jedna z niewielu firm w Łodzi dajemy Państwu możliwość zorganizowania imprezy albo spotkania biznesowego dla 300 osób.
Wszystkim klientom zapewniamy nocleg w wygodnych pokojach i parking na 70 aut. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też zawsze staramy się poszerzać naszą ofertę, aby sprostać coraz to większym oczekiwaniom.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Karczma Bida to cudowne miejsce, gdzie każdy z Was ma możliwość spróbowania najlepszych przysmaków. Duża wagę przywiązujemy do tradycji, dlatego takich potraw możecie spróbować w naszym lokalu. Do prz...