Katalog firm

Kategorie


Malaga

Sala bankietowa Malaga z miłą chęcią urządzi dla Was wesele przez cały rok. Mamy dla Was bardzo okazyjne ceny. W zimie ceny są jeszcze niższe, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy Was do Malagi, gdzie wesele możemy urządzić dla Was pod pięknym, ocieplanym namiotem. Zapewniamy Wam doskonałą zabawę do białego rana.

Catering dla firm

Twój problem to odpowiedni catering dla firm Łódź? Po zapoznaniu się z naszą ofertą problem ten będzie przeszłością. Warto od razu zaznaczyć, że pracownicy z przyjemnością zajmą się organizacją i obsługą imprez bez względu na ich charakter. Jest to niewątpliwy dowód na to, że cel działalności to wychodzenie naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom (a na dodatek każda osoba ma pewność indywidualnie dostosowanego menu).
Jeśli klient zainteresowany jest imprezę plenerową, również nie powinno być problemu. Wyjątkiem jest sytuacja, w której impreza plenerowa zostanie zorganizowana dla ponad 500 osób. Dobrze przy okazji dodać, że catering dla szkół i przedszkoli również wchodzi w grę.
Osoby odpowiedzialne za catering doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż ważne jest także zadbanie o należytą atmosferę. Można powiedzieć, że efekt tego jest taki, iż firma zapewnia klientom coś niezwykłego, coś czego po prostu trzeba doświadczyć.
Masz jakieś pytania? Jeśli tak, odpowiedzi na nie powinny znaleźć się na stronie restauracji.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Karczma Bida to cudowne miejsce, gdzie każdy z Was ma możliwość spróbowania najlepszych przysmaków. Duża wagę przywiązujemy do tradycji, dlatego takich potraw możecie spróbować w naszym lokalu. Do prz...